Архів

Друк

Вітання міського голови Олександра Мамая з Днем міста

Дорогі полтавці! Прийміть найщиріші вітання з Днем міста!

Полтава – місто з багатовіковою історією. Скільки тяжких років випало на її долю, скільки знаменних дат, пов’язаних із Полтавою, увійшло в історію країни! День міста – це день пам’яті тих, хто віддав своє життя заради світлого майбутнього прийдешніх поколінь. Ми, полтавська родина, пам’ятаємо і цінуємо подвиг, який здійснили для нас герої-визволителі. Доземно вклоняємось нашим сивочолим ветеранам, безмежно завдячуючи їм за життя. Наш святий обов’язок – берегти місто, розвивати його та звеличувати. Щонайголовніше – любити рідну землю, адже будь-яка праця дає бажані плоди лише тоді, коли робиш усе щиросердно.

Полтаву не можна не любити. Погляньте довкола! Яке величне і ошатне наше місто! Недарма його називають серцем і душею України. Полтава славиться своїми культурними та історичними пам’ятками, які вже давно стали нашими особливостями. Проте, чарівність її найбільше в тому, що тут почуваєш себе затишно, комфортно – почуваєш себе вдома. І хоч би куди занесла доля, а частина серця назавше залишиться в рідній Полтаві…

Я дякую всім полтавцям за небайдужість, за таке просте, але вкрай важливе сьогодні бажання змін на краще. Упевнений, лише об’єднавшись великою родиною, ми здатні на великі звершення!

Щиро бажаю всім полтавцям сімейного затишку, благополуччя, міцного здоров’я! Нехай Господь оберігає наші родини! Нехай збуваються світлі мрії, реалізуються добрі плани! Нехай квітує наша Полтава в успіхах своїх жителів, у радісних посмішках дітей!

Зі святом, любі полтавці! З Днем міста!

З повагою
міський голова Полтави
Олександр МАМАЙ

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини