Архів

Друк

Українсько-литовське співробітництво в дії

У Полтаві заступник голови ОДА Олег Пругло провів робочу зустріч із офіційним представниками МЗС Литви - завідуючою відділом двостороннього співробітництва Департаменту розвитку співробітництва МЗС Литви Лілією Жінене, головним спеціалістом відділу Політики та планування Департаменту розвитку співробітництва МЗС Литви Міндаугасом Цесюлісом.

Під час зустрічі обговорено реалізовані литовською стороною спільно з українськими партнерами проекту Фонду «Унія 1219» заходи в регіоні щодо надання емоційної допомоги через безкоштовну телефонну лінію учасникам АТО, фронтовим волонтерам, вимушеним переселенцям. Схвальну оцінку отримала ефективність співпраці литовської сторони з владними структурами краю, дієвість підтримки особисто з боку голови облдержадміністрації Валерія Головка, Фонду «Унія 1219», засновник якого Волдімарас Ажубаліс проживає у Полтаві.

Фактичним завершенням реалізації Проекту стало відкриття 4 вересня цього року в обласному центрі call-центру «АТОЛ» із залученням персоналу, який пройшов безкоштовне навчання у литовських військових психологів, які у себе на батьківщині консультують учасників миротворчих місій.

«На Полтавщині вже працює гаряча лінія надання допомоги військовим АТО. Наступного року ми будемо намагатися реалізовувати нові спільні проекти разом з литовськими колегами. Зокрема, це можуть бути проекти з працевлаштування матерів з маленькими дітьми. Саме в цьому напрямку ми й працюватимемо» - зазначив Олег Пругло.

Потому за участю заступника директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Юрія Курилка, представників Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації обговорено перспективи реалізації нового Проекту, зокрема, створення в області за участі причетних відомств та департаментів та підтримці литовської сторони справжніх багатопрофільних реабілітаційних центрів за кращими литовськими зразками.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини