Архів

Друк

Працівники відділення ДАІ Полтави провели для школярів День відкритих дверей

У рамках проведення на території області місячника «Увага! Діти на дорозі» працівники ДАІ Полтавщини проводять зустрічі з юними учасниками дорожнього руху.

Державтоінспекція відкрила двері для школярів навчального закладу №29 міста Полтави.

Близько 60 дітей завітали до правоохоронців, аби ближче познайомитися із професією працівника ДАІ. Гості відвідали адмінбудівлю ДАІ, пункт діагностики автомототранспорту, познайомилися із роботою чергової частини з цікавістю подорожували автомайданчиком.

В ході зустрічі школярі відвідали майданчик для зберігання транспортних засобів, де на власні очі бачили наслідки порушень ПДР. Дивлячись на пошкоджений автомототранспорт діти дискутували між собою як можна було уникнути ДТП. У свою чергу інспектор ДАІ наголосив присутнім про дотримання безпечної поведінки на дорогах і вулицях міста, аби не стати учасниками подібних ситуацій.

Цього ж дня вартові доріг відвідали загальноосвітню школу №23 обласного центру, де з дітьми п’ятих десятих класів обговорили Правила поведінки на дорозі, правила пішоходів, пасажирів та водіїв. Інспектор ДАІ, спілкуючись з школярами, звернув увагу на рух пішоходів у темну пору доби, під час дощів та туманів. Також правоохоронець порадив останнім використовувати елементи, які відбивають світло, аби бути помітним в темряві.

По закінченню зустрічей правоохоронці побажали учням та вчителям гарного настрою, безпечних доріг та подарували школярам тематичну продукцію.

Поділіться з друзями:   

Останні новини