Архів

Друк

У Полтаві вітали спортсменів

Другої суботи вересня ми вітаємо людей, дивізом життя яких є «швидше, вище, сильніше!» Напередодні Дня фізичної культури та спорту у палаці дозвілля «Листопад» урочисто привітали майстрів цієї галузі.

За останні п'ять років місто має 67 чемпіонів світу, 132 призерів, 200 учасників змагань світового та європейського рівнів з олімпійських, не олімпійських, паралімпійських, дефлімпійських видах спорту. Полтава – місто спортивне!

Привітав спортсменів, тренерів, ветеранів спорту та шанувальників фізичної культури і здорового способу життя міський голова Олександр Мамай. За високі досягнення у спорті, активну громадську позицію, відданість своїй справі та пропаганду здорового способу життя 41 майстр спортивної галузі був нагороджений Почесними грамотами виконавчого комітету Полтавської міської ради, в тому числі із врученням нагрудного знаку. Окрім цього приємним подарунком стали і грошові винагороди від очільника міста.

Аплодували стоячи присутні у залі своїм колегам, які нещодавно повернулись із зони проведення АТО. Відтак, Грамоти з врученням нагрудних знаків та грошові винагороди у розмірі 1000 гривень від міського голови Олександра Мамая отримали кандидат у майстри спорту України з кікбоксингу та кіокушинкай карате Юрій Шеремет та кандидат у майстри спорту України з Тайського боксу Муей Тай В'ячеслав Жиленко. Тренер-викладач з плавання дитячо-юнацької спортивної школи «Юність-1» Олександр Кречетов нині захищає Україну на Сході, для отримання нагороди на сцену була запрошена його мама – Людмила Кречетова. З особливими словами вдячності звернувся до цих людей Олександр Мамай:

– Ми доземно вклоняємося перед вами, воїни-захисники! Пишаємося вашим патріотизмом, самовідданістю, вірністю українському народові, мужністю, честю, активною громадянською позицією. Спасибі вам, шановні герої!

Розділили біль скорботи та підтримали сім'ю працівника комунального закладу басейну «Дельфін» Олександра Фролова, який загинув 16 лютого 2015 року поблизу міста Дебальцеве, Донецької області, виконуючи бойове завдання. Матеріальну допомогу отримала дружина Олександра Фролова – Віра Леонідівна. Героя вшанували хвилиною мовчання.

Під час урочистостей було вручено і особливий подарунок. Піклування про підростаюче покоління – завжди на особистому контролі міського голови, а особливо – допомога їм в досягненні нових звершень. Відтак, грошову підтримку в розмірі 10 тисяч гривень від Полтавського міського голови Олександра Мамая на відрядження на Чемпіонат Світу з марафону серед юніорів з веслування на байдарках і каное до міста Сегет в Угорщині отримав вихованець школи вищої спортивної майстерності, спортсмен з багатодітної родини Владислав Дігтяр.

Найнеочікуванішим сюрпризом для присутніх став виступ талановитого автора пісень, композитора, зірки світових мюзиклів, співака, відомого далеко за межами України Олега Винника!

Поділіться з друзями:   

Останні новини