Архів

Друк

В області планують створити умови для перебування 1200 внутрішньо переміщених осіб

В облдержадміністрації відбулося засідання обласної Координаційної ради з реалізації в Полтавській області Проекту Європейського Союзу «Полтавська область для внутрішньо переміщених осіб».

Мета цього проекту — створити умови для перебування й інтеграції щонайменше 1200 внутрішньо переміщених осіб на території області.

— Це дуже відповідальне завдання, оскільки ми прагнемо зменшити проблеми наших переселенців. Цей Проект комплексний і охоплює всі сфери життя — створення умов проживання, навчання для дітей, працевлаштування й інше, — зазначив Олег Пругло.

Разом з облдержадміністрацією виконавцями цього Проекту ЄС є: Полтавська міська рада, Гадяцька міська рада, Новогалещинська селищна рада, Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, благодійна організація «Світло Надії», комунальна бюджетна установа «Обласний контактний центр», Полтавський обласний центр зайнятості.

За словами в. о. директора Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Дмитра Орлова, планується забезпечити тимчасовим житлом переміщених осіб, для цього відремонтують Кризовий центр для жінок у Полтаві, готель «Жовтень» у Гадячі та житлові приміщення в Новій Галещині. На гроші, які виділяє ЄС, закуплять обладнання для цих приміщень, для медико-соціального центру тощо. Також для переселенців створять робочі місця.

Загальна вартість Проекту складає 1 154 209 євро.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини