Архів

Друк

У Полтаві до адміністративної відповідальності притягнуто п'ятьох продавців алкоголю і тютюну

Працівники Київського райвідділу міліції спільно з громадською організацією «Молода Громада, в межах профілактичної операції «Літо-2015», виявили та зафіксували п’ять фактів реалізації алкогольної і тютюнової продукції особам, які не досягли 18-ти років.

На продавців торгівельних точок складені адміністративні протоколи за частиною 2 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами).

Правоохоронці закликають представників закладів торгівлі і громадського харчування до неухильного дотримання чинного законодавства в частині заборони продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім, оскільки ми несемо солідарну відповідальність за здорове майбутнє молодого покоління.

Нагадуємо, що упродовж літніх канікул правоохоронці спільно з активістами молодіжної організації реалізують рейди та профілактичні заходи в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» та профілактичних заходів «Літо-2015».

Спільні комісії перевіряють умови дотримання законодавчих приписів власниками і продавцями закладів торгівлі і громадського харчування, покликаних запобігти поширенню пияцтва і тютюнопаління в дитячому середовищі.

Приватним підприємцям, за результатами судового розгляду зібраних матеріалів, загружує штраф у розмірі 6 800 гривень та позбавлення ліцензії на право здійснення торгівлі тютюновими або алкогольними виробами (в залежності від проданого неповнолітній особі товару)

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини