Архів

Друк

Безпека гостей – першочергове завдання під час Сорочинського ярмарку

18-23 серпня на Полтавщині проходитиме Сорочинський ярмарок. Про підготовку заходу, який є візитівкою області, доповіли під час щотижневої апаратної наради у Полтавській ОДА.

У зв’язку із військовими діями на сході країни, можливістю провокацій питання безпеки на святі було одним із найактуальніших.

−11 серпня у мене буде особистий прийом громадян у Миргородському районі. В ході візиту я проведу нараду, щодо підготовки всіх заходів, які заплановані на Ярмарку. Війна не закінчилася, агресія триває, терористичні випади та провокації можуть бути, диверсанти працюють. Тому має бути забезпечений надвисокий рівень безпеки. Безпека громадян перш за все, – зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Від правоохоронних органів очільник області вимагає на 11 серпня звіт про те, які додаткові заходи безпеки будуть вживатися під час проведення Сорочинського ярмарку.

Керівник проекту «Сорочинський ярмарок» Світлана Свищева повідомила, що питання безпеки під час заходу вже підіймалося на засіданні антитерористичного комітету, де були присутні представники всіх структур, які відповідають за безпеку в області:

− Засідання антитерористичного комітету відбувається вже другий рік поспіль. Ряд заходів ми вжили ще минулого року. По всій території Ярмарку є камери спостереження, додані протипожежні агрегати та інше. Також ми запланували ще одне засідання антитерористичного комітету, на якому будуть присутні всі представники силових структур, управління надзвичайних ситуацій, охорони здоров’я. На засіданні буде прийнято й остаточне рішення щодо проведення ярмарку.

Цьогоріч кількість учасників на ярмарку буде меншою. Це Світлана Свищева пов’язує зі складною економічною ситуацію та військовими діями на сході України. Також захід пройде без феєрверків та гучних дискотек до ранку, святкування закінчуватимуться о 23:00. Натомість цього року на Ярмарку відбуватиметься багато майстер-класів — понад сорок майстрів навчатимуть свого мистецтва.

Валерій Головко попросив організаторів Сорочинського Ярмарку запросити волонтерів Полтавського Батальйону Небайдужих, які змогли б організувати свій благодійний ярмарок по збору коштів для учасників АТО та їхніх сімей. Організатори розглянуть таку можливість.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини