Архів

Друк

Віктор Калашник вручив ордени рідним двох загиблих кременчуцьких героїв

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради перший заступник міського голови Віктор Калашник разом з військовим комісаром Кременчуцького об’єднаного міського військового комісаріату підполковником Романом Сушко вручили п’ятьом кременчужанам, які брали участь у антитерористичній операції на сході України, посвідчення учасника бойових дій та нагрудний знак Ветерана війни учасників бойових дій.

Рідним двох кременчужан, які героїчно загинули під час АТО, він вручив державні нагороди - ордени «За мужність» ІІІ ступеня.

Роман Сушко зазначив, що орденом "За мужність" III ступеня нагороджено Крівченка Сергія Федоровича, який загинув при виконанні службових обов’язків 21.11.2014 року внаслідок підриву на протипіхотній міні та Білоуса Анатолія Анатолійовича, які загинув при виконанні службових обов’язків 26.01.2015 року внаслідок поранення при мінометному обстрілі. Він висловив щиру подяку батькам за виховання синів, справжніх героїв, захисників своєї Батьківщини.

Перший заступник міського голови Віктор Калашник подякував військовим за те, що вони мужньо стали на захист незалежності і цілісності України. Завдяки вам, - зазначив Віктор Калашник, - сьогодні у Кременчуці мир і спокій, мешканці можуть спокійно працювати, ростити дітей, а діти ходити до школи. Від імені всієї кременчуцької громади він також висловив щирі співчуття та слова вдячності рідним загиблих героїв за те, що вони виховали справжніх патріотів своєї країни.

Віктор Калашник вручив ордени «За мужність» рідним Сергія Крівченка та Анатолія Білоуса, а також посвідчення учасника бойових дій та нагрудним знаком Ветерана війни, учасників бойових дій солдатам: Геннадію Ізотову, Івану Новикову, Володимиру Лидзарю, сержантам: Дмитру Дорошенку та Сергію Цеховському.

Завершуючи захід, перший заступник міського голови Віктор Калашник побажав всім кременчужанам і жителям України якнайшвидшого завершення війни на сході України і мирного життя всьому українському народу.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини