Архів

Друк

На Полтавщині розпочалася операція "ЛІТО-2015"

Упродовж трьох літніх місяців працівники органів внутрішніх справ Полтавської області спільно із представниками органів освіти, служб у справах дітей обласних та районних адміністрацій проводитимуть комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Літо-2015».

Мета правоохоронців у цей період - максимально забезпечити безпечний відпочинок, попередити вчинення злочинів дітьми та стосовно них, профілактувати бездоглядність та інші негативні явища у період літнього оздоровчого сезону.

У літній період особлива увага буде приділена також перевірці дітям, які перебувають на обліках в ОВС, а також відпрацьовуватимуться місця концентрації і відпочинку дітей та молоді з метою профілактики та попередження вчинення правопорушень останніми та відносно них. Спільно зі службами у справах дітей, соціальними службами для молоді, громадськими організаціями планується проведення рейдів із виявлення, вилучення та поміщення до закладів соціальної реабілітації бездоглядних і безпритульних дітей.

Працівниками підрозділів ДАІ буде забезпечено супроводження транспортних засобів з організованими групами дітей. Під час бесід з неповнолітніми проводиться роз’яснювальна робота щодо попередження жорстокості, насильства, пияцтва, наркоманії, дотримання правил дорожнього руху під час літніх канікул, а також дотримання правил поводження на воді, пропаганди здорового способу життя, відповідальності підлітків за вчинення протиправних дій. Такі ж бесіди планується проводити і у дитячих оздоровчих закладах протягом усього літнього періоду.

У рамках операції правоохоронці проводять рейди щодо виявлення фактів продажу алкогольних та тютюнових виробів особам, що не досягли 18-річного віку та контролюватимуть дотримання Закону про перебування дітей у розважальних закладах та закладах громадського харчування після 22-ої години.

Крім того, працівники міліції організовують дозвілля неповнолітніх і беруть участь у проведенні спортивних та культурно-масових заходів у дитячих оздоровчих таборах та проводять із дітьми бесіди на правовому тематику. Громадський порядок у літніх таборах відпочинку будуть забезпечувати правоохоронці. Нагадуємо, що на території Полтавської області розміщено 29 дитячих оздоровчих таборів за кожним із яких організовано закріплення працівників органів внутрішніх справ.

Операція на території області триває з 25 травня по 31 серпня поточного року.

Поділіться з друзями:   

Останні новини