Архів

Друк

На колегії Держкомтелерадіо відзначили роботу Полтавської ОДТРК «Лтава»

Стан розвитку інформаційного простору Полтавської області колегія Держкомтелерадіо визнала задовільним.

Генеральний директор Полтавської ОДТРК «Лтава» Євген Лопушинський у своєму виступі навів головні показники роботи телеканалу у 2014–2015 роках. Зокрема, він повідомив, що Полтавська ОДТРК «Лтава» у минулому році в повному обсязі виконала державне замовлення з виробництва та трансляції теле- і радіопрограм.

«Враховуючи нинішню ситуацію, головна тематика наших програм – патріотизм та захист української державності», – зазначив Євген Лопушинський.

Він розповів про нові проекти започатковані телерадіокомпанією «Лтава», які було представлено у відеопрезентації. За словами генерального директора два головні завдання нині – кадрове і технічне оновлення телеканалу.

«Хочу зазначити, що повністю виправдовує практика пошуку журналістів на конкурсній основі, адже це стимулює працівників. Ми провели перший конкурс і призначили нового керівника ранкової програми. Зараз така ж процедура відбудеться по керівнику служби новин. Менеджер по персоналу веде постійний пошук нових кадрів. Буквально за місяць проведено понад сто співбесід і кілька нових журналістів вже проходять стажування на каналі. Поряд із цим вважаю, було доцільне впровадження навчальних програм для працівників телерадіокомпанії, оскільки наших фінансових зусиль замало» – зазначив директор ОДТРК «Лтава».

Він також повідомив про зміни, які відбуваються в технічному переоснащенні телерадіокомпанії.

«В минулому році нам вдалося ввести в дію нову центральну ефірну апаратну. На сьоме травня заплановано відкриття оновленого апаратно-студійного блоку №1 – це сучасна студія, яка дозволятиме виготовляти медіа-продукт на рівні кращих європейських зразків. У найближчих планах також модернізація комплексу відео монтажних апаратних та придбання техніки для «newsroom», – повідомив Євген Лопушинський.

Голова Державного комітету телебачення та радіомовлення України Олег Наливайко підкреслив, що ОДТРК «Лтава» вже сьогодні готується до переходу на суспільне мовлення.

«Рік тому я сказав новому керівнику: «Не чекайте, поки хтось за вас зробить суспільне мовлення, робіть його вже сьогодні». І, як бачимо, той продукт, який виробляє ОДТРК «Лтава» сьогодні, наближений до стандартів суспільного мовлення. А головне, що їм вдалося - його монетизувати, адже минулого року Полтавська ОДТРК заробила понад п’ять мільйонів гривень. Так само в технічному плані можу сказати, що Полтавська ОДТРК «Лтава» розвивається, як одна з найкращих компаній», – відзначив Олег Наливайко.

На колегії обговорили загальний стан інформаційного простору Полтавщини, про що доповідав директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА Артем Бабак.

Прес-служба ОДТРК «Лтава»
Поділіться з друзями:   

Останні новини