Архів

Друк

У Полтаві порахували велосипедистів на перехрестях

У середу 22 квітня більше 20 волонтерів рахували велосипедистів на перехрестях Полтави.

Підрахунок проводився в рамках проекту «Полтава велосипедна» силами волонтерів, які зголосились допомогти проекту.

Він передбачав чергування на 16 ключових точках міста (карта точок: http://bit.ly/1Pp5f67) протягом двох годин зранку (з 8:00 до 10:00 або з 7:00 до 9:00) та ввечері (з 17:00 до 19:00). Волонтери заносили спостереження у спеціальну форму, в якій, окрім загальної кількості велосипедистів, фіксувались наступні дані: вулиця, з якої велосипедист в’їхав на перехрестя, рух по дорозі чи по тротуару, стать велосипедиста, наявність шоломів та переважаюча поведінка руху.

«Найвелосипеднішим» перехрестям у місті виявилось перехрестя вулиць Фрунзе, Кагамлика та Сінної. Цим перехрестям за 4 години чергування (вранці та ввечері) проїхало 267 велосипедистів. Також, популярними перехрестями на маршрутах полтавських велосипедистів є перетин вулиць Сінної та Шевченка, Артема та Енгельса, Зіньківської та Яківчанської, Жовтневої та Зінківської, Халтуріна та Бірюзова. Попри порівняно низьку температуру повітря в день підрахунку, мінливу хмарність та подекуди дощ, загалом волонтерами було зафіксовано більше 1700 велосипедистів. Детальні результати підрахунку будуть опубліковані найближчим часом. Всього у підрахунку в середу взяли участь 22 волонтера. Також планувавс підрахунок і в вихідний день, 18 квітня, та через несприятливі погодні умови підрахунок було вирішено перенести на 16 травня.

Результати дослідження допоможуть визначити велосипедні тенденції в Полтаві, оцінити кількість велосипедистів та спланувати майбутню діяльність, зокрема, під час розробки Концепції розвитку велоінфраструктури міста. Подібні підрахунки відбуватимуться в місті 2 рази на рік, навесні та восени. У такий спосіб стане можливим прослідкувати динаміку інтенсивності руху велосипедистів у Полтаві.

Поділіться з друзями:   

Останні новини