Архів

Друк

Скільки платитимуть кременчуцькі батьки за харчування дошкільнят

Заступник міського голови Кременчука Тетяна Неіленко зазначає, що відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28.12.2014 р. № 76-VIII» батьки або особи, які їх замінюють, вносять плату за харчування дітей у державному та комунальному дошкільному навчальному закладі у розмірі, що становить не менше 60 відсотків від вартості харчування на день.

Вона говорить, що відповідно до чинного законодавства батьківська плата може бути вищою. Про те, у Кременчуці прийняли рішення, що вона буде гранично мінімальною, тобто 60 %, інші 40 % фінансуватимуть за рахунок міського бюджету.

Відповідно до чинного законодавства від плати за харчування дитини звільняються батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах.

Поділіться з друзями:   

Останні новини