Архів

Друк

У Кременчуці буде встановлено скульптурну композицію Олегу Бабаєву

На засіданні комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків більшістю голосів було прийнято рішення про встановлення скульптурної композиції трагічно загиблому влітку минулого року міському голові Олегу Бабаєву.

У Кременчуці Олега Бабаєва назавжди запам’ятають як людину, яка по-справжньому дбала про Кременчук і його мешканців, доводячи працею свою любов і відданість людям. Своїм патріотизмом, відповідальністю та бажанням працювати на благо міста Олегу Бабаєву вдалося внести зміни у свідомість не однієї тисячі кременчужан, вселивши в них віру в те, що Кременчук дійсно заслуговує бути кращим містом в Україні.

Ініціативу громадської організації «Ай лав Кременчук» щодо встановлення скульптурної композиції Олегу Бабаєву в сквері, що вже названо його іменем, було підтримано чисельними респондентами й в соціальних мережах, на Інтернет сайтах.

Тож, взявши все це до уваги, члени комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків вирішили підтримати побажання кременчуцької громади. Фінансуватимуться роботи із встановлення скульптурної композиції за рахунок коштів спонсорів і друзів покійного мера.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини