Архів

Друк

Полтавщина має зменшити споживання газу на 30%

Під час щотижневої апаратної наради у понеділок голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко доручив керівникам профільних управлінь розробити план заходів, спрямованих на зменшення споживання газу на підприємствах області, у бюджетній сфері та серед населення.

Економію блакитного палива передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 09 липня 2014 року № 296 „Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року”.

— Для мене постанова – це сигнал на наступний рік, — прокоментував Валерій Головко. — Тобто на наступний опалювальний сезон Кабмін зменшить ліміт споживання газу на 30%. І ми повинні бути до цього готові. Слід зайнятися роз’ясненням серед населення, працювати з підприємствами, теплогенеруючими компаніями. Кабмін дає нам можливість сьогодні завчасно провести таку роботу, щоб наступного року ми підійшли до опалювального сезону уже зі зменшенням споживання газу на 30%

На сьогодні найбільшими споживачами блакитного палива в регіоні залишаються промислові підприємства, на другому місці — населення. Тому голова облдержадміністрації доручив провести переговори з керівництвом усіх підприємств. План заходів має бути готовий до кінця лютого.

Теги:

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини