Архів

Друк

Правоохоронці розпочали боротьбу з несертифікованою піротехнікою

На початку грудня цього року на Полтавщині міліція розпочала комплекс профілактичних заходів з припинення реалізації населенню несертифікованої та простроченої піротехнічної продукції, вилучення піротехнічних засобів під час їх продажу в невстановлених місцях, стихійних ринках, без відповідних документів, а також установлення осіб, які здійснюють хуліганські дії з використанням піротехнічних засобів, займаються виготовленням саморобної піротехніки та її збутом.

За інформацією Управління громадської безпеки УМВС Полтавської області, працівники міліції перевірили близько 60 ринків та місць можливої реалізації населенню піротехнічної продукції. Під час таких перевірок правоохоронці провели профілактичні бесіди з суб’єктами господарювання щодо недопущення порушень Тимчасових правил обігу в Україні побутових піротехнічних виробів.

Правоохоронці Полтавщини звертаються до реалізаторів та громадян, які бажають придбати піротехніку до Нового року, відповідально ставиться до вимог законодавства, щоб зберегти здоров'я своє та оточуючих.

Громадян, які помітили продаж побутових піротехнічних виробів на ринках, в магазинах або в інших місцях незаконної реалізації піротехнічних засобів, просимо повідомляти до міліції на номер 102.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини