Архів

Друк

Полтавські тхеквондисти знову з медалями

Днями в Харкові відбувся ХVI дитячий міжнародний передноворічний турнір з тхеквондо ВТФ «Діти України», в якому взяли участь 300 тхеквондистів з 24 команд (13 областей України та міста Києва).

Протягом дня на чотирьох доянгах проходили поєдинки в чотирьох вікових групах: діти (2005-2006 р.н), юнаки (2003-2004 р.н.), кадети (2000-2002 р.н.) та юніори (1997 -1999 р.н.). Полтавська команда була не найчисельнішою – лише 11 спортсменів змагались за нагороди, – але за підсумками турніру увійшла до п'ятірки кращих.

Переможцями змагань стали:

Георгій Коваленко (тренер - Юрій Шавиро)

Аміна Баккаєва, Дар'я Рябцева, Кирило Подолян (тренер - Віталій Супак)

ІІІ місце вибороли

Анастасія Коновал (тренер - Андрій Нечитайло)

Єлизавета Лазарєва (тренер - Віталій Супак)

Кращими ж спортсменами турніру були визнані киянка Вікторія Собко і полтавець Георгій Коваленко. Вже не вперше золото на «Дітях України» завоював Георгій, але сьогоднішні його перемоги в об’єднаній ваговій категорії понад 55кг серед юнаків за рішенням суддів були найяскравішими. «Золото» не дається легко, зізнається Георгій:

- Досить важко було здобути перемогу, тим приємніше, що сьогодні мене також визнали найкращим спортсменом турніру. Цей рік для мене дуже добре завершується, - зазначив юнак.

Турнір «Діти України» є підсумковим виступом спортсменів у 2014 році. І його результати приємно порадували полтавських професіоналів:

- Приємно відзначити, що за результатами даних змагань Полтавська команда увійшла до 5-ки кращих, не зважаючи на те, що склад команди налічував тільки 11 спортсменів. Дякуємо організаторам змагань за яскраве свято спорту, за можливість позмагатись з найсильнішими спортсменам з різних команд. Надалі в планах – відпочинок на новорічні свята. Переглядаючи календар на 2 півріччя, бачимо, що графік змагань дуже насичений, тому багато відпочинку собі дозволити не можемо. У новому році з новими силами спортсмени розпочнуть підготовку до нового сезону, який, сподіваємося, буде ще більш успішним, - зазначив Президент Федерації тхеквондо (ВТФ) Полтавської області Юрій Шавиро.

Поділіться з друзями:   

Останні новини