Архів

Друк

Захворюваність на гострі респіраторні інфекції на Полтавщині знизилась

За даними Головного управління Держсанепідслужби у Полтавській області, захворюваність на гострі респіраторні інфекції на Полтавщині дещо знизилась, показник за минулий тиждень є нижчим за епідпороговий в усіх містах та районах.

За минулий тиждень в області на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 тисяч 760 осіб, захворюваність знизилась на 4% порівняно з попереднім тижнем. Показник захворюваності становить 46,6 на 10 тисяч населення (на 37,2% нижче за епідпороговий).

Захворюваність серед дітей також знизилась на 5,7% порівняно з попереднім тижнем. Показник захворюваності дітей склав 196,8 на 10 тисяч, що є звичайним для даного періоду року. Показник захворюваності школярів знизився за тиждень на 9,7% і становить 169,3 на 10 тисяч (нижче за епідпороговий).

Найвищі показники захворюваності спостерігаються в м. Комсомольську Кременчуцькому та Глобинському районах (показники захворюваності від 88,7 до 57,5 на 10 тисяч населення).

За тиждень госпіталізовано 211 хворих, (3,1% від тих, хто захворів), цей показник є звичайним для області. Серед госпіталізованих 110 дітей.

Випадків смерті від ГРІ не зареєстровано.

Теги:
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини