Архів

Друк

Віктор Бугайчук зустрівся зі студентами

Двері Полтавської обласної державної адміністрації відкрили для студентів вищих навчальних закладів Полтави.

Протягом дня вони спостерігали за роботою структурних підрозділів облдержадміністрації та держпідрозділів центральних органів виконавчої влади. Шляхом наочного прикладу розширили уявлення про роль місцевих органів виконавчої влади у забезпеченні існування Української держави. Молодь взяла активну участь у громадських слуханнях з питань децентралізації влади.

По закінченню екскурсії студентам випала можливість поспілкуватися з головою Полтавської облдержадміністрації Віктором Бугайчуком. Бесіда була динамічною та жвавою. Чимало питань поставили вони керівникові області. Загалом молодь цікавили зміни, які відбудуться внаслідок децентралізації.

Віктор Бугайчук пояснив, що цей процес передбачає позитивні зміни, але шлях до них непростий. «Кожен режим правління є дієвим, але питання у тому, чи довго він втримається. Демократична форма правління є найправильнішою, адже влада повинна діяти в інтересах людей. Своєю діяльністю ми повинні вирощувати середній клас. Вирощувати, а не підтримувати, – наголосив голова ОДА. – Ми повинні створити комфортні умови для самореалізації людей. Адже від їхньої зацікавленості у роботі залежить розвиток економіки регіону та країни загалом».

Наостанок студенти подякували голові Полтавської облдержадміністрації за зустріч: «Ми хотіли побачити, як діє Полтавська обласна державна адміністрація, побачити умови, у яких працюють люди та отримати нові знання про роботу держслужбовця. Нам вдалося поширили свої знання у цій галузі. Тож дякуємо за таку можливість», – говорять студенти.

Екскурсія для студентів у Полтавській облдержадміністрації проходила в рамках Тижня доступу до публічної інформації в органах влади. Організував екскурсію Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА та аналітичний центр «Бюро економічних та соціальних досліджень».

Поділіться з друзями:   

Останні новини