Архів

Друк

Віктор Бугайчук: «Ми повинні дійти до кожного мешканця області, що потребує субсидій»

Голова Полтавської обласної державної адміністрації Віктор Бугайчук дав доручення соціальним службам області взяти на особливий контроль оформлення субсидій та компенсацій за житлово-комунальні послуги на Полтавщині.

Таке доручення голова ОДА дав, повернувшись із засідання Кабінету Міністрів України, що відбувалося учора, 23 вересня, і на якому розглядалося питання підготовки до зимового періоду.

«Ми мусимо дійти до кожного двору, до кожної квартири, – наголосив Віктор Бугайчук, – Бо люди, які потребують субсидій, можуть і не мати Інтернета і не заходитимуть на сайти ОДА чи управлінь соцзахисту, щоб дізнатися про те, на які компенсації мають право».

Також Віктор Бугайчук ще раз наголосив на необхідності провести утеплення житлових будинків, заготовити дрова чи інші види альтернативного палива, де є відповідні котельні, провести роботу з населенням приватного сектору, аби відновили печі та грубки, провели перевірку димовентиляційних каналів, підготувалися до нелегкої зими.

Водночас голова ОДА заголосив: Полтавщина готова до осінньо-зимового сезону, розроблені заходи з економії газу і можливе обмеження лімітів торкнеться, перш за все, окремих галузей промисловості. Населення газ матиме. Інша справа, що нині це дорогий вид палива і необхідно кожному зробити все можливе, аби його споживання знизити без страти комфортної температури в житловому чи побутовому приміщенні.

Як відомо, учора відбулося засідання Уряду України. Глава Уряду Арсеній Яценюк нагадав, що в українських газових сховищах накопичено близько 17 мільярдів кубічних метрів газу. «При застосуванні плану «Ч» за умови, що ми додатково не придбаємо природний газ у Російської Федерації, так як Росія тисне і буде далі тиснути, в тому числі й використовуючи «газову зброю», нам треба буде суттєво скорочувати обсяги споживання, в першу чергу в секторі хімії, в промисловості, щоб не дати замерзнути країні», - сказав він.

Також Прем’єр-міністр повідомив, що разом із Ощадним банком України розпочинає широку програму кредитування на придбання котлів, що дозволить скоротити споживання природного газу. «Уряд буде компенсувати до 20% вартості котла», - підкреслив Глава Уряду. За словами Арсенія Яценюка, близько 33 тисяч домогосподарств можуть до кінця поточного року отримати і кредити, і урядову компенсацію на заміну котла.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини