Архів

Друк

Звернення Віктора Бугайчука з нагоди 71-ї річниці визволення Полтавщини від фашистських загарбників

Цими вересневими днями ми відзначаємо символічну дату – 71-річницю визволення рідної Полтавщини від чужинців, що, засліплені ідеєю панування над іншими народами, намагалися підкорити європейську цивілізацію.

Багато років, живучи радянськими байками, ми забували справжню історію Європи. Як 1 вересня напали на миролюбні Польщу та Прибалтику…

Нині ми бачимо, що історія повторюється як трагічний фарс. Імперське мислення, на жаль, заважає росіянам побачити правду про неоголошену війну з Україною.

Польща, країни Балтії, інші країни Східної Європи в ці важкі для нашої держави часи стали справжніми друзями України та партнерами на шляху до Європейського союзу. Ми також відчуваємо надійну підтримку від країн-переможців фашизму – Великої Британії, США, Канади.

Маємо усвідомлювати: історія дала нам унікальний шанс назавжди попрощатися з радянським минулим і друге врятувати світ від нової форми фашизму – російського імперіалізму. Розуміємо наскільки важкою і відповідальною є ця місія. На жаль, в усі часи свобода завойовувалася кров’ю. Низько вклоняюся перед патріотами, що віддали своє життя за незалежність країни, за спокій своїх рідних і близьких, за єдину і соборну Українську державу. Ми в великому боргу перед цими Героями і їхніми родинами. Заради пам’яті про них, заради їхніх дітей, заради майбутнього ми зобов’язані продовжувати нашу боротьбу. Ми зобов’язані створити по-справжньому оснащену боєздатну армію, викорінити корупцію, побудувати суспільні стосунки на чесності й довірі.

Я переконаний: ми переможемо російську агресію! Ми переможемо корупцію та цинізм у політиці! Ми збудуємо справді демократичну, процвітаючу країну. Гуртуймося навколо щоденних малих справ, що змінюють світ! Слава Україні!

Віктор Бугайчук,
Голова Полтавської обласної державної адміністрації

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини