Архів

Друк

У Кременчуці сквер та стадіон назвали іменем Олега Бабаєва

На пленарному засіданні 50-ї сесії Кременчуцької міської ради депутати прийняли рішення «Про увічнення пам’яті Олега Бабаєва в м. Кременчуці».

З пропозицією про перейменування скверу «Жовтневий» на сквер «Імені Олега Бабаєва» до міської рази звернулися народний депутат України Юрій Шаповалов, організація ветеранів України, комунальний заклад фізичної культури і спорту «Міський футбольний клуб «Кремінь».

Враховуючи постанову комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у м. Кременчуці, депутати увічнили пам'ять трагічно загиблого міського голови, прийнявши рішення про перейменування скверу «Жовтневий» на сквер «Імені Олега Бабаєва» та назвавши стадіон по вул. Чкалова, 6-а «Кремінь-Арена» імені Олега Бабаєва».

Перший заступник міського голови Віктор Калашник подякував депутатам міської ради за високу оцінку діяльності міського голови Олега Бабаєва, його добрих справ на благо міста і кременчужан, підтримку ініціативи громадськості міста щодо увічнення його пам’яті.

Поділіться з друзями:   

Останні новини