Архів

Друк

Іменем вбитого міського голови Олега Бабаєва будуть названі сквер і стадіон

У міськвиконкомі Кременчука відбулося засідання комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у місті Кременчуці.

Серед питань порядку денного увічнення пам’яті міського голови Олега Бабаєва, якого було вбито 26 липня 2014 року. Олег Бабаєв прожив недовге, але дуже яскраве життя. У Кременчуці його назавжди запам’ятають як людину, яка на будь-яких посадах дбала про Кременчук і його мешканців, яка мріяли зробити та робила все можливе аби Кременчук став кращим містом в Україні.

Ідея назавжди увічнити пам'ять непересічної особистості, справді народного мера - Олега Бабаєва вперше пролунала на мітингу-панахиді у сквері «Жовтневому» в день його загибелі. Тоді на цей скорботний захід зібралася декілька тисяч кременчужан. Всі вони в одному пориві висловлювалися за те, що саме цей сквер гідний носити ім’я міського голови Олега Бабаєва. Думку жителів міста з приводу перейменування скверу «Жовтневого» схвалив Народний депутат України Юрій Шаповалов. Подібна ж пропозиція на минулій сесії міської ради також надійшла від фракції ВО «Батьківщина».

Також на розгляд комісії з питань найменування об’єктів міського підпорядкування, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків від Міського футбольного клубу «Кремінь» надійшла пропозиція назвати стадіон «Кремінь-арена» на честь Олега Бабаєва.

Цього дня ці два варіанти увічнення пам’яті міського голови Олега Бабаєва одноголосно були схвалені членами комісії. Вже на наступному пленарному засіданні сесії їх мають розглянути та затвердити депутати міської ради.

Поділіться з друзями:   

Останні новини