Архів

Друк

У Кременчуці може з’явитися сквер «Імені Олега Бабаєва»

Пропозицію політичної фракції «Батьківщина» Кременчуцької міської ради щодо перейменування скверу «Жовтневого» на сквер «Імені Олега Бабаєва» на пленарному засіданні 49 сесії міської ради озвучив голова фракції Євген Холод.

Він підкреслив, що Олегом Бабаєвим було багато зроблено для Кременчука, в тому числі і щодо реконструкції скверу «Жовтневого». Тож, Євген Холод запропонував у пам'ять про мера Олега Бабаева перейменувати на його честь сквер «Жовтневий».

Цю пропозицію підтримав і ветеран Великої Вітчизняної війни Микола Пилипчик, якому депутати дали можливість виступити під час розгляду питання «Різне». Він також попросив зробити все можливе, щоб знайти вбивць і присудити їм «вищу міру покарання».

Варто зазначити, що після трагічної загибелі міського голови Олега Бабаєва 26 липня 2014 року, багато кременчужан говорили про те, що сквер «Жовтневий» - дітище Олега Бабаєва - повинен носити його ім`я.

Секретар міської ради Василь Івко зазначив, що пропозиція буде вивчена відповідною комісією, після чого питання щодо перейменування скверу може бути винесене на розгляд сесії Кременчуцької міської ради.

Поділіться з друзями:   

Останні новини