Архів

Друк

Олександр Мамай подарував басейну «Дельфін» 50 000 гривень на придбання спортінвентарю

ДЮСШ №3 з плавання святкує 50-річний ювілей!

За час свого існування школа виховала багато іменитих спортсменів – чемпіонів Радянського Союзу, України, Європи, 4-х учасників Олімпійських ігор (Євгена Михайлова, Лідію Гребець, Світлану Копчикову та Марію Лівер).

Сьогодні ж басейн «Дельфін» прийшли привітати сотні полтавців, адже практично кожен третій житель міста причетний до історії школи: хтось плавав сам, хтось водив чи водить дітей та онуків.

5 років відвідував «Дельфін» і міський голова Олександр Мамай. На день народження закладу, як і годиться, він прийшов із подарунком: до 50-ліття та 50-кілометрового рекорду мер подарував школі 50 000 гривень на придбання спортивного інвентарю.

Також тренери та працівники ДЮСШ були відзначені подякою міського голови, грамотами управління у справах сім`ї, молоді та спорту та грошовими винагородами.

В свою чергу зі словами щирої подяки до міського голови звернувся директор ДЮСШ №3 Віктор Міць, адже саме завдяки принциповій позиції Олександра Мамая, його ставленню до підростаючого покоління і до спорту два роки тому «Дельфін» було капітально відремонтовано. Сьогодні школа є зручною для відвідувачів і має сучасний вигляд.

ДЮСШ №3 з плавання – це велика родина полтавський плавців – як професіоналів, так і любителів. Доказом цього стали сімейна естафета та естафета поколінь, що пройшли під час святкування. У сімейній естафеті разом зі своїми синами взяв участь і міський голова Олександр Мамай.

Урочисте відзначення ювілею школи продовжується змаганнями!

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини