Архів

Друк

Кременчужани створили інсталяцію із 5,5 тис. окрашених яєць

17 квітня 2014 року на честь святкування Великої Пасхи колектив ресторану «Україна» разом з вихованцями кулінарної студії «Бебішеф» підготували кременчужанам та гостям міста подарунок – на площі Незалежності було створене панно розміром 4х5 метри із 5,5 тис. окрашених яєць (інсталяція яйця «Фаберже»).

Розмір інсталяції перевищує стандарт курячого яйця у 100 разів.

Сьогодні представник Книги рекордів України Ігор Подчібій вручив дипломи директору ресторану «Україна» Вікторії Гончаренко та дитячій студії «Бебешеф» у зв’язку із встановленням рекорду України у категорії «Мистецтво. Розміри» .

Перший заступник міського голови Віктор Калашник, який взяв участь в урочистостях, присвячених фіксації рекорду, зазначив, що це не перший рекорд України, зафіксований у Кременчуці. Особливо приємно, що цього разу у створенні рекордного панно взяли участь кременчуцькі діти. Віктор Калашник, користуючись можливістю, привітав всіх мешканців міста з наступаючим святом Великодня та побажав всім здоров’я, щастя, миру і добра.

Після урочистостей всі кременчужани могли помилуватися цим прекрасним витвором мистецтва, а потім, освячені протоієреєм Свято-Троїцького храму Євгенієм пасхальні яйця роздали мешканцям міста, які перебували на площі Незалежності.

Поділіться з друзями:   

Останні новини