Архів

Друк

Полтавські маршрутчики погрожують студентам за вимогу не робити туалет у них під вікнами

З вересня 2013 року водіями маршрутних таксі міста Полтави було організовано несанкціоновану стоянку на території, прилеглій до Кадетського і 8-ого навчального корпусу ПолтНТУ, де навчаються молоді художники.

Студенти не захотіли миритися із обурливою поведінкою водіїв і порушенням ними санітарно-гігієнічних та морально-етичних норм: водії як хлопці без комплексів, справляють свою природню потребу «не відходячи від каси» просто біля дерев на території Кадетського і (що найогидніше!) на очах у студентів.

Вони викидають сміття прямо з вікон своїх «залізних коней» і голосно вживають ненормативну лексику, а на постійні зауваження від студентів відповідають хамством.

Тож днями до міської ради, а саме до транспортного відділу, студентами була направлена заява, у якій вимагалося вжити заходів щодо несанкціонованої зупинки водіїв маршруту №26 міста Полтави. До заяви були додані фотоматеріали і 141 підпис від обурених студентів архітектурного факультету.

Реакція з боку водіїв не забарилася і навіть переросла у жорстокі погрози. Вони замість того, щоб почути і прийняти вимоги студентів, почали ображати молодих студенток-художниць, називаючи їх «тварюками», і кидатися погрозами, буцімто «ви ще пожалкуєте».

Від себе можу додати, що дівчата дійсно дуже налякані.

Рузанна Давітян, активіст громадського руху «Чиста Полтава»
Поділіться з друзями:   

Останні новини