Архів

Друк

В області зросли ціни на продукти харчування

25 березня 2014 р. відбулося розширене засідання Секретаріату Громадської ради при Полтавській ОДА та комісії з питань економіки, промисловості та підприємництва Громадської ради.

На засіданні розглянуто ряд питань, що турбують громадськість. В тому числі розглянуто питання про надзвичайно завищені, нічим необґрунтовані тарифи на послуги, встановлені ПАТ «Полтаваобленерго», а також що за останній час (з січня ц.р.) у Полтавській області і у м. Полтава значно зросли ціни на предмети широкого вжитку. Перш за все, значно зросли ціни на продукти харчування: хлібобулочні вироби, м’ясо-молочні продукти, рибу, яйця та інше від 7% до 20%.

В обговоренні питань взяли участь представники НКРЕ у Полтавській області, ПАТ «Полтаваобленерго», департаментів облдержадміністрації, інспекції контрою за цінами у Полтавській області, представники громадськості.

З питань діяльності ПАТ «Полтаваобленерго» готуються відповідні пропозиції за участю фахівців з цих питань.

З приводу підвищення цін на продукти харчування, на погляд учасників засідання, такі дії є наслідком безвідповідальності та користолюбства виробників, посередників, власників торгівельних мереж, а також бездіяльності відповідних органів влади, які повинні контролювати виконання вимог чинного законодавства, державної політики з цих питань та з питань захисту населення.

Громадська рада як консультативно-дорадчий орган при Полтавській облдержадміністрації направила звернення до голови Полтавської облдержадміністрації В.М.Бугайчука з пропозицією дати доручення відповідним службам розглянути питання зростання цін на продукти харчування, провести перевірку конкретних фактів підняття цін у торгівельних мережах області і м. Полтава на предмети широкого вжитку, і особливо - на продукти харчування, їх обґрунтованості й законності та вжиття всіх необхідних заходів щодо припинення, на наш погляд, необґрунтованого, як економічного, так і антисоціального підвищення цін, що тягне за собою створення напруги в суспільстві та непередбачувані наслідки.

При виявленні порушень винних притягти до встановленої законом відповідальності.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини