Архів

Друк

На Полтавщині подорожчали овочі, фрукти та цукор

Індекс споживчих цін (індекс інфляції) у лютому 2014р. по Полтавській області становив 100,8%.

За даними Головного управління статистики у Полтавській області, на споживчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої підвищились на 1,4%. Найбільше подорожчали фрукти та овочі (на 10,2% та 6,0% відповідно). Зросли ціни на цукор на 3,5%, рис – на 2,5%, масло – на 1,7%, сир і м’який сир (творог) – на 1,5%, продукти переробки зернових – на 1,2%, маргарин, рибу та продукти з риби – на 1,1%, молоко, безалкогольні напої – на 1,0%, олію соняшникову – на 0,7%, макаронні вироби – на 0,2%, хліб – на 0,1% (а саме, хліб заварний – на 0,8%). Разом з тим дещо нижчими в ціні були сало (на 0,9%), яйця (на 0,7%), м’ясо та м’ясопродукти (на 0,4%).

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 1,6%, у тому числі тютюнові вироби – на 2,1%, алкогольні напої – на 0,8%.

Загальне підвищення цін на  транспорт на 0,9% стало наслідком подорожчання транспортних засобів і палива та мастил на 5,8% і 2,8% відповідно. Водночас пасажирські перевезення залізничним транспортом були дешевшими на 5,7%.

На 0,1–1,4% зросли ціни у сфері освіти, ресторанів та готелів, охорони здоров’я, на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, у сфері відпочинку і культури. Разом з тим на 2,4% знизились ціни на одяг і взуття. Ціни на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива, у сфері зв’язку залишились на рівні попереднього місяця.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини