Архів

Друк

Рятувальники області нагадали любителям зимової рибалки правила безпечної поведінки на льоду

Співробітники Миргородського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області спільно з представниками ЗМІ 11 лютого провели профілактичний рейд на зледенілих водоймах. Рятувальники нагадали громадянам правила безпечної поведінки на льоду.

«У період підвищення температури повітря починається танення криги, тому вихід на лід особливо небезпечний. Цінуйте своє життя! – наголошували співробітники Служби порятунку «101»

Під час проведення профілактичних бесід, любителям зимової риболовлі було роз’яснено правила надання допомоги потерпілому на льоду.

Під час спілкування рятувальники нагадали, що безпечним вважається лід: для одного пішоходу - лід зеленуватого відтінку, товщиною не менше 7 сантиметрів; для обладнання ковзанки - не менше 10-12 сантиметрів (масове катання - 25 сантиметрів); масова переправа пішки може бути організована при товщині льоду не менше, ніж 15 сантиметрів.

Також, щоб люди завжди пам’ятали про правила безпечної поведінки на льоду, виконання яких допоможе зберегти здоров’я, чи навіть життя, рятувальники вручали громадянам тематичні листівки.

Співробітники Служби порятунку «101» готові надати допомогу людям, які опиняться в небезпеці, але нагадують, що життя і здоров’я громадян залежить, у першу чергу, від їхньої уважності та обережності.

У ДСНС України у Полтавській області
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини