Архів

Друк

Прокуратура Полтави виграла позов майже на 700 тис. грн.

Господарський суд Полтавської області у повному обсязі задовольнив позов прокуратури Полтави, заявлений в інтересах «Полтавського підрядного шляхового ремонтно-будівельного управління» до ДП «Полтавський облавтодор» про стягнення майже 700 тис. грн.

Про це повідомила прокурор відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури м. Полтави Ольга Деряга.

У 2012 році управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міськради та комунальне підприємство «Полтавське підрядне шляхове ремонтно-будівельне управління» уклали договір про закупівлю робіт із капітального ремонту вулиці Р. Люксембург у Полтаві. Згідно документа для забезпечення своєчасного виконання покладених на підрядника функцій ШРБУ уклало договір субпідряду з ДП «Полтавський облавтодор».

«Дочірнє підприємство «Полтавський облавтодор» повинно було надати замовнику письмовий звіт про використаний аванс (а це майже 700 тис. грн.) упродовж 3-х місяців із моменту його отримання та акти виконаних робіт. Однак зазначені вимоги договору субпідряду виконані не були, що стало підставою звернення до суду», - зазначає Ольга Деряга.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини