Архів

Друк

Студентство Полтави обрало свого мера

На базі Полтавського технікуму харчових технологій відбулися вибори голови Студентської ради міста Полтави. Студентського мера обирали 254 делегати-студенти, 183 з яких підтримали кандидатуру діючого голови Дмитра Каплуна, студента Вищого державного навчального закладу України «УМСА», голову студентського парламенту ВДНЗУ «УМСА».

На звітно-виборчій конференції Дмитро Каплун звітував про роботу Студентської ради міста, про реалізовані проекти та певні недопрацювання.

Зокрема, за останній рік Студентською радою м. Полтави бути реалізовані такі проекти:

- проведення спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому щорічного благодійного балу «Допомогти так легко» з метою збору благодійних коштів;

- проведення заходу, присвяченого пам’яті студентів-Героїв бою під Крутами, з метою вшанування пам’яті загиблим студентам та привернення уваги студентської молоді до історичних подій;

- проведення загальноміського заходу «Парад «Полтава вишивана»;

- постійне проведення акції по вшануванню ветеранів ВВВ «Ветеран поруч»;

- підтримка міських заходів та ін.

До молоді звернувся начальник відділу у справах сім`ї та реалізації молодіжної політики Полтавського міськвиконкому Анатолій Павленко. Він зазначив, що саме молодь, студенти завжди були рушійною силою на шляху формування ідейних принципів, проведення реформ в різних сферах життєдіяльності, важливих соціально спрямованих ініціатив:

- Студентська рада Полтави гідно представляє наше місто на регіональному, обласному, національному та міжнародному рівнях. Це дуже значимо, адже саме від позицій студентської ради, від її діяльності і представленості формується бачення взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування зі студентством. І для нас вкрай важливо, щоб всі ті ідеї, які студентство хоче запропонувати владі, були реалізовані.

Також Анатолій Павленко подякував Студентській раді 2012-2013 скликання за активну роботу і ті нові, цікаві, сучасні пропозиції по заходах, проектах, ініціативах, які враховували інтереси практично кожного студента нашого міста.

Студентська рада Полтави є консультативно-дорадчим органом при виконавчому комітеті Полтавської міської ради, який створений за ініціативи органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації міста з метою представлення інтересів студентської молоді при виробленні та реалізації державної політики в сфері освіти, культури, праці, соціального становлення та розвитку молоді, налагодження конструктивної взаємодії між органами студентського самоврядування міста та з метою представлення інтересів кожного окремо навчального закладу на міському рівні.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини