Архів

Друк

Полтавц і присягнули на вірність Україні!

У Полтаві до Свята Покрови у Полтаві представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу (МНК) та ГО «Українська справа» презентували полтавцям фотовиставку присвячену визвольній боротьбі Української Повстанської Армії – «Армія нескорених», яка не вперше виставляється для огляду у нашому місті напроти театру ім.Гоголя.

Фотовиставка вже традиційно зібрала безліч позитивних відгуків.

«Нам приємно, що полтавці з такою цікавістю звертають свої погляди до нашої фотовиставки. Позитивні реакції пересічних громадян, вкотре доводять, що в українців спільна історична спадщина і спільні герої» - зазначив один із організаторів виставки, член МНК, Дмитро Жмайло.

Всі відвідувачі також мали змогу придбати цікаву наукову та публіцистичну літературу присвячену збройній боротьбі українського народу за незалежність.

А о 16:00, коли до фотовиставки підійшли учасники «Маршу УПА», відбулося урочисте зачитування присяги вояка Української Повстанської Армії, яке проходило в рамках Всеукраїнської кампанії «Присяга вояка УПА» запланованої в багатьох містах України від Заходу до Сходу протягом 13-14 жовтня.

Текст присяги:

Я, воїн Української Повстанської Армії, взявши в руки зброю, урочисто клянусь своєю честю і совістю перед Великим Народом Українським, перед Святою Землею Українською, перед пролитою кров'ю ycix Найкращих Синів України та перед Найвищим Політичним Проводом Народу Українського:

Боротись за повне визволення всіх українських земель і українського народу від загарбників та здобути Українську Самостійну Соборну Державу. В цій боротьбі не пожалію ні крови, ні життя і буду битись до останнього віддиху і остаточної перемоги над усіма ворогами України.

Буду мужнім, відважним і хоробрим y бою та нещадним до ворогів землі української.

Буду чесним, дисциплінованим і революційно-пильним воїном.

Буду виконувати всі накази зверхників.

Суворо зберігатиму військову і державну таємницю.

Буду гідним побратимом y бою та в бойовому життю всім своїм товаришам по зброї.

Коли я порушу, або відступлю від цієї присяги, то хай мене покарає суворий закон Української Національної Революції і спаде на мене зневага Українського Народу

Інформцентр Полтавського МНК
Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини