Архів

Друк

12 вересня у Кременчуці курсуватиме «Читаючий тролейбус»

12 вересня 2013 року ЦМБ ім. М. Горького спільно з кременчуцьким тролейбусним управлінням проводить акцію і запрошують всіх любителів читання взяти участь у захоплюючому проекті - акції «Читаючий тролейбус»!

З 14 до 16 години маршрутом № 5 буде курсувати тролейбус у якому працівники бібліотеки проведуть буккросінг.

Буккросінг (книговорот, обмін книгами) є дуже популярним - у всьому світі налічується більш ніж 800 тисяч послідовників цієї ідеї. Тож запрошуємо і вас приєднатись до їх лав.

Процес буккросінгу складається з найпростішої дії, заснованої на принципі «прочитав - віддай іншому». Кожен може зробити свій внесок у процес буккросінгу - взяти книгу з нашого «Читаючого тролейбусу», щоб звідси вона почала захоплюючу мандрівку, знаходячи нових читачів.

Книги, яких буде більше 200, представлені в тролейбусі, можна брати і залишати у себе для читання або передавати друзям. Кожна книга, взята тут і «відпущена» вами у мандрівку, може зробити вас та інших людей щасливішими, познайомити з цікавими людьми і змінити ваше життя.

Акція спрямована на підняття престижу читання і прищеплення гідного ставлення до книги, популяризацію міського електротранспорту як найбільш зручного, безпечного та екологічного виду транспорту Кременчука. Також ми хочемо звернути вашу увагу на бібліотеку як на сучасний заклад культури.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини