Архів

Друк

Цього року на ремонт доріг області виділили 69 млн. 605,8 тис. грн.

Заступник голови облдержадміністрації Віктор Шадчнєв провів нараду з питання ефективного використання коштів субвенції на ремонт вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області.

З питання порядку денного доповів виконуючий обов’язки директора Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Ілля Чередниченко. Зокрема він зазначив, що у 2013 році з Державного бюджету були виділені кошти субвенції на ремонт вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Полтавської області в обсязі 69 млн. 605,8 тис. грн. Дані кошти розподілені наступним чином: субвенція обласному бюджету складає 24 млн. 211,3 тис. грн., місцевим бюджетам - 45 млн. 394,5 тис. грн.

Кошти субвенції розподілені таким чином, щоб в першу чергу виконувати ремонти на вулицях і дорогах в населених пунктах, які мають визначальне соціально-економічне значення для формування транспортної інфраструктури.

Станом на 02.08.2013 року за рахунок субвенції було профінансовано робіт на вулицях і дорогах комунальної власності на суму понад 13 млн. грн.

За даними Державної казначейської служби станом на 02.08.2013 року з місцевого бюджету на проведення дорожніх робіт було використано коштів на суму 7 млн. 192,тис. грн.

Загалом в області проведено робіт з ліквідації ямковості на дорогах населених пунктів на загальну суму понад 32 млн. грн.

Начальник Служби автомобільних доріг в Полтавській області Дмитро Кобченко доповів про хід реконструкції автодороги Київ – Харків – Довжанський та питання, що виникають в ході здійснення робіт.

Заступник голови облдержадміністрації дав доручення головам райдержадміністрацій прискорити проведення ремонтних робіт, аби в повному обсязі використати кошти субвенції, та попередив про персональну відповідальність за невиконання ремонту доріг в населених пунктах області, адже відремонтовані дороги це запорука якісного надання послуг – соціальних, медичних, а також безпечного підвезення школярів до навчальних закладів у районах.

Поділіться з друзями:   

Останні новини