Архів

Друк

Полтавців запрошують на масовий перфоманс «33 літхвилини»

Незалежне Мистецьке Об’єднання «Magnum Opus» 20-ого липня о 16:00 на вул. Жовтневій, 32 (навпроти «Львівської кав’ярні») проводить перший у Полтаві масовий перфоманс під назвою «33 літхвилини».

Мета заходу – закликати оточуючих читати і показати важливість книги у житті кожного.

До участі запрошуються всі бажаючі.

Перфоманс триватиме 33 хвилини і завершиться о 16:33. Учасники повинні принести з собою паперову (при відсутності такої, то електронну) книгу будь-якого змісту і о 16:00 почати читання на бруківці. З собою можна мати покривало чи каремат, якщо людина не впевнена, що вистоїть пропонований час. Кожен читає мовчки, щоб не заважати оточуючим.

Перфоманс — це одна з форм мистецтва, де твором вважають дії автора, за якими глядачі спостерігають у режимі реального часу. До перформансу можна віднести будь-яку ситуацію, що включає чотири базові елементи: час, місце, тіло художника і ставлення художника і глядача.

Вперше слово «перформанс» було застосовано до свого твору-дії композитором Джоном Кейджем в 1952 році, що виконав на сцені «4'33"» (що дало назву і часові рамки майбутнього заходу). Протягом всього «виконання» твору жоден інструмент не видавав звуків, тобто запала суцільна тиша.

Незалежне Мистецьке Об’єднання «Magnum Opus» займається культурними подіями у Полтаві, і вже не вперше проводить мистецькі акції. До організованих і співорганізованих об’єднанням подій належать «Мегамарш у вишиванках (Полтава)», кінофестиваль «Відкрита ніч» та численні літературні читання, творчі зустрічі, у тому числі і з відомими в Україні письменниками (зокрема з Павлом Коробчуком, Любком Дерешем).

Для питань стосовно перфомансу – (095) 129-12-64, Роман.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини