Архів

Друк

Проїзд у полтавських маршрутках буде 2,50

Міськвиконком прийняв рішення від 05.07.2012 № 86 про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у пасажирському транспорті м. Полтава.

Розглянувши звернення автомобільних перевізників, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, враховуючи договірні відносини із вказаними перевізниками, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту", наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175 "Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту", рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 21.03.2013 № 30 "Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування", керуючись законами України "Про транспорт", "Про автомобільний транспорт", статтями 18, 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконавчий комітет Полтавської міської ради вирішив:

  1. Встановити тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються в експресному режимі руху та в режимі маршрутного таксі у м. Полтава суб’єктами господарювання незалежно від форми власності, у розмірі 2,50 грн за одну поїздку.
  2. Суб’єктам господарювання, що надають послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються в експресному режимі руху та в режимі маршрутного таксі у м. Полтава дотримуватися графіків руху автобусів відповідно до укладених договорів про організацію перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті та вимог постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 № 176 "Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту".
  3. Прес-службі міської ради оприлюднити дане рішення в газеті "Полтавський вісник" і на офіційному сайті Полтавської міської ради після його прийняття та підписання.
  4. Рішення набуває чинності з дня його офіційного оприлюднення.
  5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови В.Стеценка.
Міський голова О. Мамай

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини