Архів

Друк

У Полтаві пройшла акція солідарности із врадіївцями "Зупиніть свавілля – припиніть війну!"

Сьогодні Полтавська міська, районна, обласна організації ВО «Свобода», молодіжні організації «Сокіл» і «Студентська Свобода», на чолі з народними депутатами Юрієм Бубликом і Олегом Сиротюком, разом із громадою міста провели мітинг під будівлями облдержадміністрації та обласного управління міліції.

Своєю акцією її учасники підтримали мешканців села Врадіївка, вимагали відставки міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка та закликали зупинити свавілля чиновників.

Люди зібралися під стінами Полтавської облдержадміністрації з плакатами «Врадіївка повстала – повстане Полтавщина», «Геть «мєнтовський беспредєл», «Свавільникам з влади не буде пощади», «Зупиніть свавілля – припиніть війну!». Громада вимагала від чиновників припинити систематичне порушення прав людей, тиск на громаду Полтавщини, контролювати можновладців, у разі виявлення фактів свавілля притягувати до відповідальності, та не лобіювати злочинні інтереси олігархічних структур.

«Я звертаюся до представників облдержадміністрації, представників правоохоронних органів із вимогами публічно засудити дії міліціянтів у Врадіївці. Ми знаємо, що у Полтавській области є «грішки» – це і випадки хабарництва, і кришування наркобізнесу, і зловживання службовим становищем. Цілком зрозуміло, що безліч фактів неоприлюднено й приховано тими ж правоохоронцями. Люди постійно звертаються до народних депутатів із проханням допомогти у боротьбі із знахабнілими чиновниками. Полтавська влада повинна служити народу, дотримуватися букви закону, щоб не допустити подій подібних до врадіївських», – наголосив у своєму виступі народний депутат України від фракції ВО «Свобода» Олег Сиротюк.

На мітингу одноголосно ухвалили резолюцію з вимогами до чиновників, котру передадуть голові ОДА Олександру Удовіченку. Після народного віче біля адміністрації, громада рушила до управління МВС України у Полтавській области. Навіть під час мирної акції правоохоронці намагалися перешкодити активістам. Міліціянти перекрили вхід до управління, щоб громада не зайшла в середину. Націоналісти вимагали відставки Віталія Захарченка та притягнення до відповідальності начальників управлінь, котрі перешкоджали діяльности народних депутатів, зокрема начальника управління профілактики правопорушень Ігора Родича. Юрій Бублик та Олег Сиротюк разом із вимогами від народу пішли на зустріч із начальником Полтавського обласного УМВС Едуарда Федосова.

«Головний міліціянт запевнив, що проведуть службові розслідування та покарають винних осіб. І ми, як депутати, і вся громада Полтавщини обов’язково слідкуватимемо за виконанням його обіцянок. І хай пам’ятають правоохоронці, що втративши довіру народу дуже складно знову її повернути. А розплатою за всі безчинства стане народний гнів», – зазначив народний депутат-свободівець Юрій Бублик.

На завершення акції учасники виконали державний славень.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО "Свобода"

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини