Архів

Друк

Свободівці разом із мешканцями села Жовтневе організували мітинг, щоб нагадати місцевій владі про її бездіяльність

19 червня 2013 року у селі Жовтневе Решетилівського району на Полтавщині свободівці та мешканці села влаштували мітинг.

Націоналісти та небайдужі люди вирішили нагадати владі, що вона ігнорує проблему незаконного будівництва бітумної бази у центрі села італійською фірмою «Тодіні Конструціоні Дженералі С.П.А.».

Мітинг відбувся під час відкриття територіального центру соціального обслуговування у Жовтневому. На заході був присутній голова райдержадміністрації Володимир Калесніченко, однак не приїхав голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко та один із заступників Міністра соціальної політики, яких чекала громада.

Націоналісти стояли з плакатами «Тодіні – злочинці!», «Владу геть!», «Владо, почуй громаду», «У жовтневому екологічна катастрофа», «Влада бездіяльна!». Мітингувальники вимагали від місцевої влади припинити ігнорування волі селян, які виступають проти незаконного будівництва бітумної бази у центрі Жовтневого.

«Владці, побачивши мітингувальників, злякалися. Вони розуміють, що проблема набуде гучного розголосу й про їхню бездіяльність, коли люди просили захисту, а їх проігнорували, дізнається світ. Бояться й представники іноземної фірми, адже таке незаконне будівництво вплине на їхній імідж. Громада не відступить, а ми допоможемо відновити їхнє право на місцеве самоврядування», – зазначив заступник голови Полтавської обласної організації ВО «Свобода» Анатолій Ханко.

Свободівець також повідомив, що презентований територіальний центр соціального обслуговування більше схожий на насмішку над жителями Жовтневого.

«Громада терцентр сприймає, як образу. По-перше, він знаходиться в одному приміщенні з аптекою, магазинами, Будинком культури та іншими установами. Мешканці Жовтневого обурені, що амбулаторію в селі закрили, відібравши надію на порятунок і лікування, а лишили сімейного лікаря, якому дуже складно працювати на 2,5 тисячі осіб. Ці показушні дії «регіоналівського пакращення» не дають ефекту. Влада поспіхом намагалася продемонструвати свою так звану «турботу» громадою Жовтневого, свою доброчесність та сподівалася відвернути увагу від бітумного цеху, що забула в терцентрі зробити пандус для людей із особливими потребами. Такий «псевдо подарунок» засвідчує зневагу до громади, котрій намагаються замилити очі», – резюмував свободівець Анатолій Ханко.

Прес-служба Полтавської обласної організації ВО «Свобода»

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини