Архів

Друк

Акція «Твій лист врятує Україну» закінчилась побоями

16-17 травня у Полтаві проходила акція «Твій лист врятує Україну», яка мала за мету зібрати підписи на підтримку скасування антиконституційої реєстрації 9 лютого 2011 року Ради ЛГБТ.

Прим. Рада ЛГБТ - рада лесбіянок, гомосексуалістів, бісексуалів та транссексуалів .

Акції з такими гаслами пройшли у Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Кам’янці-Подільському, Раві-Руській, Дрогобичі та Дніпропетровську. Волонтери організації «Рух чистих сердець» вже зібрали понад 50 тисяч підписів та отримали підтримку більшості громадських організацій. У Полтаві лише 16 травня було зібрано підписи понад п’ятисот однодумців, але близько сімнадцятої години активістів акції спіткала неприємна ситуація.

Десять молодиків у масках та банданах на обличчях, без жодних слів чи пояснень, напали на волонтерів: забрали апаратуру, розбили гучномовець і почали жорстоко бити. Двоє активістів отримали серйозні тілесні ушкодження і негайно звернулися із заявою до Октябрського УМВС та зняли побої.

Фото  Вікторії Білокінь:

 

Піцив Юрій, один із постраждалих активістів зазначив:

- Боротьба проти «гомодиктатури», яка впроваджується в нашій країні, буде продовжуватись. Вчорашні події є підтвердженням того, що ми заважаємо деяким групам людей проводити політику запровадження ЛГБТ у суспільні кола. Ми будемо збирати підписи, як звернення громадян до нашого президента з вимогою скасування антиконституційної Ради ЛГБТ та закликати до припинення запровадження ювенальної юстиції на території України.

Волонтери налаштовані серйозно. І той факт, що наступного дня після нападу активісти продовжили свою акцію на тому ж місті і з тими ж гаслами, підтвердив рішучість їхніх дій.

Наше Інтернет-видання вже писало про незгоду громадян України з легалізацією секс-меншин на такому рівні.

Петрушевський Юрій

Поділіться з друзями:   

Останні новини