Архів

Друк

У Полтаві студенти ПНТУ грали в боулінг

У рамках загальноукраїнської акції "Молодь за здоровий спосіб життя" 21 травня 2013 року відбувся Чемпіонат з боулінгу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Комунальна установа «Обласний молодіжний центр» Полтавської обласної ради активно підтримує такі соціальні проекти і виступила співорганізатором у даному заході.

Метою акції є привернення уваги громадськості до проблем молоді, формування відповідального ставлення підростаючого покоління до власного здоров’я, розвиток та популяризації серед молоді, яка навчається, здорового способу життя та активного відпочинку; виявлення найбільш талановитих гравців; налагодження та укріплення дружніх стосунків між студентами факультетів.

У турнірі взяли участь десять команд, 8 з них – представники факультетів( Будівельний факультет, Електромеханічний факультет, Факультет нафти, газу та природокористування, Факультет інформаційних та телекомунікаційних технологій і систем, Факультет менеджменту та бізнесу, Фінансово-економічний факультет, Архітектурний факультет, Гуманітарний факультет), команда студентського самоврядування та команда адміністрації.

Кубок Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка виборола команда Електромеханічного факультету. Команда у складі чотирьох спортивних хловців показувала відмінні результати протягом всього змагання. У фіналі змагались також команди адміністрації та факультету менеджменту та бізнесу, які посіли друге та третє місце відповідно. Переможці отримали медалі.

Поділіться з друзями:   

Останні новини