Архів

Друк

На капремонт медичних закладів Кременчука виділять 3 млн. 37 тис. грн.

На пленарному засіданні XХХ сесії Кременчуцької міської ради VІ скликання представники депутатського корпусу мають розподілити кошти спеціального фонду, що у ньому залишилися станом на 1 січня 2013 року.

Цього разу із загальної суми вищезазначеного джерела управлінню охорони здоров’я планують виділити 3 млн. 37 тисяч гривень. Ці кошти мають піти на завершення капітального ремонту приміщень амбулаторії сімейної медицини 4 –ої міської лікарні, на капітальний ремонт 2-го корпусу 1-ої міської лікарні, на капітальний ремонт ганку, приймального та педіатричного відділень міської дитячої лікарні, капітальний ремонт кардіологічного відділення 3-ої лікарні, тощо.

Також за рахунок залишку коштів бюджету розвитку 2013 року планують виконати проекти будівництва світлофорних об’єктів поблизу гіпермакету «FOZZY» та на перехресті вул. Щорса та Хорольської, проект будівництва контактної тролейбусної мережі на вул. Київській до ТЦ «FOZZY», виконати роботи з реконструкції мереж зовнішнього освітлення міжквартальних проходів і прибудивнкових територій, влаштувати пандуси.

Поділіться з друзями:   

Останні новини