Архів

Друк

На Полтавщині перевірять куди пішли "зелені" гроші

В облдержадміністрації відбулась нарада з питання стану реалізації в області Державним агентством екологічних інвестицій проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій та документального оформлення виконаних на об’єктах робіт.

Борис Галушко проінформував, що в семи районах області (Лохвицький, Новосанжарський, Машівський, Кобеляцький, Козельщинський, Карлівський, Чутівський) Державним агентством екологічних інвестицій України у 2012 році проводились роботи по реалізації 17 проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій на об’єктах соціальної сфери (12 навчально-виховних закладів та 5 закладів охорони здоров’я – центральні районні лікарні).

Із 12 проектів по закладах освіти роботи повністю завершені на 3-х об’єктах. Із 5 закладів охорони здоров’я, не розпочинались роботи лише на чотирьох об’єктах. Зокрема, у хірургічно-гінекологічному відділенні Козельщинської ЦРЛ замінено всі 54 вікна на суму 301 тис. грн.

На початку лютого 2013 року ДП «Держекоінвест» направило облдержадміністрації лист щодо термінового погодження та затвердження відкоригованих кошторисів на капітальні ремонти вищезазначених об’єктів соціальної сфери області.

Але керівники райдержадміністрацій вказали на певні проблеми з документальним оформленням робіт, через що вони не можуть брати участь в підписанні запропонованих перероблених кошторисів та інших документів. Присутні звернули увагу ДП «Держекоінвест» як замовника та розпорядника коштів на низьку якість робіт та матеріалів.

Заступник голови облдержадміністрації повністю підтримав позицію керівників райдержадміністрацій, враховуючи, що на сьогодні правоохоронними органами розпочата перевірка законності фінансування робіт та відповідності витрат на зазначених об’єктах.

На нараді було прийнято рішення, що облдержадміністрація буде діяти в цьому питанні в межах чинного законодавства та компетенції і спільно з райдержадміністраціями готова організаційно сприяти виконанню та завершенню робіт на об’єктах бюджетних установ області, які включені до плану заходів з реалізації положень Кіотського протоколу в рамках проекту цільових екологічних (зелених) інвестицій. Зазначено, що документальне оформлення робіт повинно взяти на себе ДП «Держекоінвест», яке з самого початку за власною ініціативою виконувало функції замовника та розпорядника коштів.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини