Архів

Друк

У Полтаві увосьме відкрилася міжрегіональна виставка „Нафта. Газ. Сервіс”

Заступник голови Борис Галушко взяв участь у відкритті III міжнародної науково-практичної конференції у рамках міжрегіональної виставки „Нафта. Газ. Сервіс”.

Мета експозиції, яка розташувалася у Міському будинку культури, – розширення та вдосконалення технічних досягнень нафтогазових компаній. Організатори заходу Полтавська обласна державна адміністрація та лідери нафтогазового комплексу України.

Cпеціалізована виставка нафтогазової промисловості «Нафта. Газ. Сервіс» на Полтавщині проходить вже увосьме. Серед її постійних учасників – такі вітчизняні підприємства як СП «Полтавська газонафтова компанія», ДК «Укргазвидобування», ПАТ «Укртатнафта», концерн «Надра», ПАТ «Укрнафта». Вперше у виставці цього року взяли участь представники іноземних компаній.

Борис Галушко зазначив, що тематика цьогорічної виставки присвячена проблемам розвитку бурових робіт. В експозиції представлено широкий спектр обладнання, матеріалів і технологій для розвідки, в тому числі – 3D сейсморозвідки, буріння, добування, переробки, транспортування та зберігання нафти, газу і нафтопродуктів, а також системи безпеки, контролю, обліку енергоносіїв.

Мета ж всіх учасників виставки спільна: представити свої досягнення та технічні розробки у нафтогазовому комплексі.

А також заступник голови звернувся до учасників та наголосив, що сьогодні, і в наступні дні, коли ми відкрили виставку, щоб ви своєю працею підтвердили можливість покращувати добування вуглеводнів як на Полтавщині, так і, безумовно, в Україні.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини