Архів

Друк

Учора відбулось друге засідання Студентської ради м. Полтави

Студентство приділило багато уваги заходам, які плануються у травні місяці.

На порядку денному було три питання:

  1. Проведення заходів, присвячених 66-ій річниці визволення від німецько-фашистських загарбників;
  2. Проведення круглого столу на тематику європейської освіти в рамках відзначення Дня Європи 28.05;
  3. Конкурс малюнків на асфальті з дітьми-сиротами, присвяченого Дню захисту дітей 1.06.

Найближча значима подія це День Перемоги. Привітати ветеранів та забезпечити дозвілля студентів на ці дні – таке завдання стоїть перед депутатами Студради.

Ветерани міста задіяні у міських заходах до свята усю першу половину дня. А враховуючи поважний вік цих людей, проводити у другій половині дня 9-го травня зустрічі зі студентством - незручно для них. Тому зустрічі з ветеранами міста вирішили провести 10-го числа.

Для забезпечення дозвілля студентів на свята, студентський мер Ігор Рева запропонував організувати змагання з лазертагу. Ця ініціатива була підтримана депутатами. Проблемою залишається лише формування команд від кожного навчального закладу. Це змагання вирішено провести 8-го травня.

Друге питання повістки дня викликало жваву дискусію серед депутатів. У декого одразу виникло запитання, чому відзначення дня Європи студентством зводиться лише до розгляду питань європейської освіти? Тому після тривалого обговорення було прийнято рішення провести два заходи.

Першим буде круглий стіл на тематику європейської освіти, який планується провести 25 травня на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Пропозиція студентського мера запросити на цей захід членів Ради ректорів ВНЗ 3-4 рівня акредитації Полтавської області була підтримана депутатами.

Другий захід – телеміст з ВНЗ Європейських країн буде проведено в Полтавському університеті економіки і торгівлі 26 травня.

До дня захисту дітей Студентська Рада міста вже традиційно збирається провести ігровий захід для дітей вихованців інтернату «Намалюємо посмішку разом». В цей день для дітей буде організовано:

  • конкурс малюнків на асфальті;
  • веселі старти;
  • солодкий стіл.

Для забезпечення цього заходу від кожного навчального закладу буде виділено 5 студентів-волонтерів.

Серед інших питань було розглянуто можливість проведення заходів до Дня сім’ї та та Дня пам’яті померлих від СНІДу.

Поділіться з друзями:   

Останні новини