Архів

Друк

Цього року полтавських першачків вітатимуть у ПД «Листопад»

Враховуючи побажання батьків, а також дбаючи про здоров’я дітей, цього року органи місцевого самоврядування вирішили провести Свято першокласників до Дня знань по-новому, а саме в ПД «Листопад».

Про це повідомили у прес-службі Полтавської міської ради.

Атмосфера урочистості буде водночас затишною і зручною для всіх членів родини маленького школярика, а веселий ігровий сценарій святкового дійства зробить його неповторним і захоплюючим, аби воно запам’яталося дітям та їхнім батькам.

27, 28, 30, 31 серпня відбудеться по два свята – о 10.00 та 13.00, а 1 вересня – о 10.00 (докладну інформацію про участь у святі можна отримати в закладі), під час яких дітей чекає цікава ігрова програма, багато сюрпризів, привітань, поздоровлень.

Вже підготовано яскраві й такі потрібні для маленьких школяриків подарунки. Понад 2800 першокласників отримають справжній скарб – канцелярські набори, в яких є все необхідне для якісного навчання і розвитку учнів: зошити, обкладинки для них, папки для зошитів і праці, альбоми для малювання, картон, пенал, олівці, фарби, фломастери, клей, пластилін та багато іншого – всього близько 30-ти найменувань. До того ж усі першокласники будуть забезпечені безкоштовними підручниками.

Поділіться з друзями:   

Останні новини