Архів

Друк

Студенти-нафтовики із ПолтНТУ зможуть пройти стажування в китайському університеті

Делегація Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка перебувала з робочим візитом у провідних китайських вищих навчальних закладах: Китайському університеті нафти та Пекінському технологічному інституті.

Під час якого проректор із наукової та інноваційної роботи Володимир Муравльов та в. о. проректора з міжнародних зв’язків і співробітництва Олег Дурманенко підписали угоди про співробітництво між кафедрами ПолтНТУ та КУН і меморандум про обмін науково-педагогічними працівниками між полтавським університетом та ПТІ, також обговорили з керівництвом ВНЗ шляхи подальшої співпраці між університетами.

Перебуваючи в Китайському університеті нафти з робочим візитом, представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка обговорили питання участі науковців КУН в Міжнародній науково-практичній конференції «Перспективи розвитку нафтогазового комплексу», яка відбудеться в Полтаві 26 – 28 вересня 2012 року під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. За результатами домовленості китайська сторона підтвердила участь у міжнародній конференції, на яку прибуде делегація з 5-ти осіб на чолі з проректором КУН Ган Вензге.

Крім того, визначено, що Китайський університет нафти виступить гарантом з китайської сторони по створенню Інституту Конфуція в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Делегацією досягнуто домовленості про систематичний обмін викладачами та розробки спільних наукових досліджень. Під час візиту підписано два договори з ректором КУН Чжаном Лайбінем, які спрямовані на співробітництво кафедр видобування нафти і газу та геотехніки й обладнання нафтових і газових промислів ПолтНТУ зі школою нафтопромислової справи та кафедрою буріння нафтогазових свердловин КУН, якими зокрема передбачено: обмін науково-педагогічними працівниками й аспірантами, спільні публікації та обмін ними, проведення спільних наукових досліджень.

Між Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка та Пекінським технологічним інститутом досягнуто домовленості про відвідування ректором ПолтНТУ Володимиром Онищенком китайського вищого навчального закладу, де він прочитає відповідний курс лекцій з економічної безпеки та відбудуться тематичні дискусії зі студентами в листопаді поточного року. Відповідно до домовленостей підписано меморандум про обмін науково-педагогічними працівниками. Визначено терміни перебування в Китаї й Україні представників вищих навчальних закладів для проведення лекцій. Також заплановано й погоджено робочий візит делегації Пекінського технологічного інституту на чолі з президентом Гуо Даченом у листопаді 2012 року до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка для подальшого розвитку співробітництва.

Завдяки Урядовій програмі, яка фінансується Кабінетом Міністрів України, 5 студентів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, отримавши запрошення, мають можливість після проходження конкурсного відбору навчатися в магістратурі Китайського університету нафти.

За час перебування делегатів Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка в Китаї, з керівництвом Пекінського технологічного університету та Китайського університету нафти досягнуто домовленості про проведення стажування магістрів терміном до 6 місяців із перспективою перегляду магістерських програм та розгляду питання отримання подвійного диплому.

Візит делегації ПолтНТУ до китайських університетів став черговим кроком у налагодженні ефективного співробітництва між провідними вищими навчальними закладами України та Китаю.

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини