Архів

Друк

Суспільство допомагає студентству знайти себе

Сьогодні в Полтавському національному технічному університеті ім. Юрія Кондратюка відбулося урочисте відкриття серії семінарів-тренінгів «Школа успішного працівника».

На урочистому засіданні були присутні: Ірина Іваницька - проректор з науково-педагогічної та методичної роботи ПолтНТУ, Петро Шемет - проректор з науково-педагогічної та виховної роботи ПолтНТУ, Юлія Северин - заступник начальника відділу у справах сім’ї молоді та спорту облдержадміністрації, директор міського центру зайнятості Попова Оксана, директор обласного молодіжного центру праці Анатолій Безпалюк і президент студентського парламенту ПолтНТУ, студентський мер м.Полтави. Ігор Рева. Серед слухачів були студенти вузів Полтави.


Студенти дізнались багато корисного

Пізніше для запрошених на захід було проведено перший та другий семінари із серії запланованих “Як стати успішним працівником” та “Нормативно-правова база при працевлаштуванні на роботу. Мотивація до роботи”.

Метою семінарів було інформування молоді про ефективну підготовку до зустрічі з роботодавцем.


Анатолій Безпалюк проводить тренінг

Організатори заходів: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка та Обласний молодіжний центр праці.

Зацікавлені особи у участі в майбутніх заходах, можуть отримати додаткову інформацію по телефону центру (0532)500653 або за адресою – м. Полтава, вул. Коцюбинського, 6, 510 (режим роботи Пн.-Пт.: 08.00 - 17.15).

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини