Архів

Друк

У ПолтНТУ пройшли семінари-наради щодо проведення цьогорічного ЗНО

У черговий раз Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти для проведення консультацій з відповідальними працівниками пунктів ЗНО області обрав Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, де цього року працюватимуть 2 пункти ЗНО.

В установчій нараді для відповідальних пунктів тестування взяли участь директор ХРЦОЯО Олександр Сидоренко, начальник Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Володимир Мирошниченко, голова ради ректорів ВНЗ III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко.

Оцінювати знання майбутнім абітурієнтам — випускникам середніх навчальних закладів будуть раніше, ніж зазвичай — вже з 15 травня. Випускників цього року побільшало майже на 2 тисячі осіб. Тож учасники наради обговорили останні моменти приготування до роботи пунктів ЗНО — зокрема посилення конфіденційності процесу, порядок державного контролю за дотриманням процедур, громадське спостереження тощо.

Як відзначив директор ХРЦОЯО Олександр Сидоренко, пробне тестування, яке відбувалося зокрема і на базі ПолтНТУ в березні, продемонструвало повну готовність закладу до процесу оцінювання знань випускників шкіл і підтвердило високий рейтинг університету. Окремо фахівці центру зупинилися на питанні співпраці з Миргородським художньо-промисловим коледжем імені М.В.Гоголя — структурним підрозділом ПолтНТУ. Наступного року там теж працюватиме пункт ЗНО.

Голова ради ректорів ВНЗ III-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, ректор ПолтНТУ Володимир Онищенко поінформував присутніх про особливості вступної кампанії, яка цього року стартуватиме 2 липня. Він також звернув увагу на додаткові бали, що передбачені для випускників підготовчих курсів, які вступатимуть на природничі напрями підготовки. Завдяки такому нововведенню Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України значно зросла кількість старшокласників, які проходять навчання в системі довузівської підготовки.

Як відзначила на нараді відповідальна за проведення ЗНО на Полтавщині Наталія Барболіна, чіткій роботі пунктів ЗНО сприяє активна позиція щодо організації процесу голови ради ректорів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації Полтавського регіону, ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка.

На Полтавщині бажання перевірити свої знання виявив чи не кожен другий одинадцятикласник. За оцінкою начальника Головного управління освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Володимира Мирошниченка полтавські випускники щороку демонструють у ЗНО стабільні позитивні показники, відтак якість отриманих ними знань може бути запорукою вступу до найпрестижніших ВНЗ держави. В тому числі й до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, який наразі очолює рейтингові списки вищих навчальних закладів регіону.

Поділіться з друзями:   

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини