Архів

Друк

Учора відбулось засідання студентської ради міста

Студенти вирішували як краще організувати свою діяльність.

У студентській раді налічується 24 студенти-депутати. На засіданні з них були присутні 17. Студентською радою керує Ігор Рева – студентський мер, якого було обрано 7-го квітня. Ігор є студентом 3-го курсу Полтавського національного технічного університету ім. Юрія Кондратюка.

Відповідно до порядку денного, роботу розпочато з обрання заступників голови студентської ради. Право вносити кандидатури 2-х заступників та секретаря ради має голова. Першого заступника обрано голосуванням одноголосно. Депутати підтримали кандидатуру, запропоновану головою - Катерину Яременко, студентку Полтавського національного педагогічного університету ім.. В.Г. Короленка. З кандидатурою другого заступника голова ще не визначився. Секретарем ради, теж одноголосно, було обрано студентку Юридичної академії імені Ярослава Мудрого Дарину Лихоліт.


На фото: студентський мер та два заступники (Дарина зліва, Катерина зправа)

Студентський мер вніс пропозицію щодо реструктуризації ради. Запропоновано було замість 4-х комісій, як це було раніше, створити лише 3 по таким напрямкам:

  • навчальний процес і наукова робота;
  • соціальні заходи і працевлаштування студентів;
  • студентське дозвілля.

Враховуючи специфіку роботи кожної комісії, депутати після довготривалої дискусії затвердили склад трьох комісій та призначили їх голів. Студентський мер акцентував увагу присутніх на необхідності самостійної роботи комісій та на регулярне проведення їх засідань. Такий поділ на комісії не є жорстким, всі депутати можуть приймати участь в засіданнях будь-яких комісій.

Як виявилося, бажаючих працювати в комісії по напрямку навчального процесу та науки було не багато. Що говорить про усвідомлення студентством проблем навчального процесу. Проте комісія була сформована.

При обговоренні можливих напрямків діяльності комісії, що займається навчанням та наукою, представники вузів запропонували заходи, які будуть дійсно корисні і цікаві студентству, а не просто носитимуть формальний характер.

Студентів цікавить актуальне питання сьогодення – рейтинги в освітньому процесі. Було внесено пропозицію, що до визначення за певними параметрами рейтингу академічних груп в окремих навчальних закладах з подальшим конкурсом між вузами. Але враховуючи складність розрахунку рейтингів, було вирішено у майбутньому провести конкурс на кращу академічну групу міста за більш адаптованими та спрощеними критеріями.

Студентський мер заявив про свій намір бути присутнім на всіх засіданнях комісій.

Наступне питання порядку денного викликало жваву дискусію. Депутати вносили свої пропозиції щодо заходів, які студентство збирається проводити у квітні та травні. Серед заходів, які плануються на цей період найважливішими є: покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи, спільні заходи з радами ветеранів міста до дня Перемоги.

Прогресивна молодь має сучасні погляди на речі. Тому, як варіант заходу до 26-го квітня, було розглянуто проведення флеш-мобу. Це могло бути більш цікавим громадськості при правильній організації. Але тут думки розділились…


На фото: Валентина Радченко (зліва)

На засідання була присутня Валентина Радченко, спеціаліст відділу у справах сім’ї та реалізації молодіжної політики виконавчого комітету міської ради. Валентина співпрацює зі студентством та забезпечує підтримку ініціатив молоді на рівні міської влади.

Поділіться з друзями:   

Останні новини