Архів

Друк

Презентація мотиваційного терміналу для вчителів міста Полтави

Профорієнтаційна робота служби зайнятості сьогодні тісно переплітається з роботою загальноосвітніх навчальних закладів.

Відповідно до плану заходів щодо реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення державна служба зайнятості активно впроваджує новий проект – програмно-апаратний комплекс «Мотиваційний термінал розвитку зацікавленості до професійного самовизначення».

Завдяки службі зайнятості вже у всіх загальноосвітніх закладах м. Полтави функціонують програмно-апаратні комплекси (ПАК).

8 квітня 2011 року спеціалісти Полтавського міського центру зайнятості організували презентацію «Мотиваційного терміналу розвитку зацікавленості до професійного самовизначення» для керівників та вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, в яких нещодавно були встановлені термінали. Начальник відділу активної підтримки безробітних Бєльга Надія Олексіївна ознайомила присутніх із метою, завданнями терміналу, охарактеризувала основні його розділи та окреслила перспективи розвитку проекту. Знайомлячи педагогів з його роботою вона зазначила, що термінал працює в автоматичному режимі та має можливість актуалізації інформації в режимі on-line через мобільний Інтернет. Термінал передбачає можливість підключення до шкільної комп’ютерної мережі з метою використання інформації у комп’ютерному класі, зокрема, під час проведення профорієнтаційних заходів.

Основним завданням терміналу є допомога школярам в одержанні інформації про стан ринку праці, актуальні професії та спеціальності, навчальні заклади, в яких можна одержати відповідну освіту, послуги служби зайнятості та ін.

Головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Лариса Губенко провела наочну демонстрацію можливостей терміналу, ознайомила із змістом тематичних сторінок для різних категорій користувачів: учнів, педагогів, батьків. У цих блоках кожен може знайти необхідну та актуальну інформацію про світ професій, ринок праці, навчальні заклади, пройти профдіагностичне обстеження, почитати поради спеціалістів, цікаві факти, тощо.

Лілія Губенко, головний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Полтавського міського центру зайнятості

Схожі матеріали:

Поділіться з друзями:   

Останні новини